Het is met gemengde gevoelens dat ik deze post maak... barbecue en vegetarisch, in mijn woordenboek zijn dat niet de beste vrienden. Maar toegegeven, het kan al eens lekker zijn zo'n frisse pastasalade. Bij de read more het recept.
Wat is er nodig? (recept voor 4 personen)
Hoe klaarmaken?
Kook de pasta in gezouten water met daarin ook de teentjes knoflook. Giet de pasta af als hij al dente is, en laat uitlekken. Hou de knoflook bij voor de dressing. Hak de tomaatjes, olijven, komkommer, bieslook en basilicum fijn. Meng ze in een kom onder de pasta. Schil de knoflookteentjes en plet ze. Meng de knoflook met azijn, olie, peper en zout, en sprenkel deze dressing over de salade.
Pastasalade op het web
bron: Barbecook
activelink: post
Comments
Barbecue en vegetarisch gaat prima samen hoor. Je moet enkel wat creatiever zijn dan de vleeseters. Recept ziet er lekker uit. Rode ui of sjalotjes zouden het er ook prima bij doen.
Voor een mildere knoflooksmaak, en iets minder last van de knoflookadem, kun je ook een teentje kneuzen (beetje pletten met een vork), een half uurtje in de olie laten staan, vervolgens er uit nemen en daarna de andere ingrediënten van de dressing toevoegen.